مونتاژ

مونتاژ یکی از مراحل ساخت و آماده سازی یک دستگاه و یا سیستم می باشد. بسته به تعداد و دقت مورد نظر مونتاژ می تواند به صورت دستی ، در وان قلع و یا توسط دستگاه انجام گیرد.

در بخش مونتاژ ضمن جایگذاری قطعات بر روی PCB المان ها مونتاژ می گردند. توجه به استانداردهای مونتاژ یکی از مهمترین عوامل کیفیت مونتاژ می باشد.

شستشوی برد مونتاژ شده نیز پارامتر بسیار مهمی در کیفیت کار و طول عمر مونتاژ می باشد. همچنین توجه به کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در مونتاژ نیز بسیار مهم می باشد.

 


واحد مونتاژ اپرا

واحد مونتاژ علاوه بر انجام مونتاژ جهت پروژه های داخلی و سفارش مشتری، به صورت خاص نیز کار مونتاژ را انجام می دهد.

این مهم برای ارایه خدمات به شرکت هایی است که امکانات و یا نیروی انسانی کافی برای مونتاژ را نداشته و یا کیفیت کار متخصصان واحد مونتاژ شرکت اِپرا را برای جلب رضایت مشتریان خود موثر می بینند. ازجمله همکاران شرکت در زمینه مونتاژ قطعات الکترونیک، شرکت برنا سحاب می باشد.

این واحد توان مونتاژ انواع بردهای DIP  و  SMD را دارا می باشد. کیفیت کاری این واحد تست بخش های خاص را که دارای حساسیت ویژه ای می باشد با موفقیت پشت سر گذاشته است. لذا با اطمینان از رضایت سفارش دهندگان و مشتریان به معرفی این بخش پرداخته است.

درباره اپرا

شرکت الکترونیک پویا روژین اکسیر، از جمله شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه برق و کامپیوتر می باشد. تمرکز گروه های مهندسی شرکت بر تولید دانش و تعالی عرصه های صنعتی و تکنولوژیکی می باشد.

کارکنان اپرا در سایه منشور اخلاقی سازمان و نگاه به آینده در جهت رضایتمندی مشتریان و ارایه بهترین محصول تلاش می نماید. توجه به زمینه های نو  و تولید محصولات منحصر به فرد ما را مفتخر به تامین نیازمندی های صنایع مختلف نیروگاهی، دریایی،  نظامی، هوایی و ... نموده است . ادامه...

اخبار و رویدادها

تماس با اپرا

با همراهان خود در اپرا در ارتباط باشید:

  • نشانی دفتر مرکزی: تهران- میدان صادقیه - برج مینا - شماره 35
  • نشانی دفتر فنی: تهران - شیان - خ فرشادی - پ 1

  • تلفن: 88241113
  • تلفکس:44068706

  • ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید