images/sample/slideshow/logo-loading.png

title_5f37982f6108f2199040461597478959

بستر آموزش یکپارچه و آنلاین سجام

سامانه جامع آموزش مجازی سجام که از طریق آن می توانید یک موسسه آموزشی مستقل و یا موازی را راه اندازی نمایید و یا مدارس و دانشگاه ها را مدیریت آموزشی نمایید

title_5f37982f610f06438644071597478959

از ما راهکار بخواهید

واحد مشاوران اپرا امین شما هستند.  و برای گره شما حتما راه حلی خواهند یافت

title_5f37982f6114e14648099481597478959

اپلیکیشن مدیریت ساختمان سامون

اپلیکیشن تحت وب و تحت اندروید مدیریت ساختمان

افتخار ما این است که شما را در جمع مشتریان اپرا می بینیم

همراهی با شما و مشاوره به شما برای حل مشکلات کسب و کار به بهترین نحو ممکن وظیفه ماست

مشاوره تجاری و بازرگانی

در تجارت و بازرگانی نخستین گام ، شناخت جامعه هدف مشتریان، برآورد دقیق نیازمندی ها و تعریف صحیح محصولات برای عرضه می باشد. روی همفکری و همکاری ما حساب کنید

مشاوره راه اندازی و تولید

تجازی سازی و ایجاد خطوط تولید یکی از بخش های مهم موفقیت در بازار تولیدکنندگان می باشد. یکی از پارامترهای مهم در عرضه رقابت شیوه تولید می باشد

مشاوره عملیاتی و فنی

به روز رسانی مجموعه های تولیدی، رفع مشکلات احتمالی و ارایه روش های مقرون به صرفه علاوه بر دانش و تجربه، خلاقیت بالایی را می طلبد. ما در کنارتان هستیم

افتخار ما این است که شما را در جمع مشتریان اپرا می بینیم

همراهی با شما و مشاوره به شما برای حل مشکلات کسب و کار به بهترین نحو ممکن وظیفه ماست

مشاوره تجاری و بازرگانی

در تجارت و بازرگانی نخستین گام ، شناخت جامعه هدف مشتریان، برآورد دقیق نیازمندی ها و تعریف صحیح محصولات برای عرضه می باشد. روی همفکری و همکاری ما حساب کنید

مشاوره راه اندازی و تولید

تجازی سازی و ایجاد خطوط تولید یکی از بخش های مهم موفقیت در بازار تولیدکنندگان می باشد. یکی از پارامترهای مهم در عرضه رقابت شیوه تولید می باشد

مشاوره عملیاتی و فنی

به روز رسانی مجموعه های تولیدی، رفع مشکلات احتمالی و ارایه روش های مقرون به صرفه علاوه بر دانش و تجربه، خلاقیت بالایی را می طلبد. ما در کنارتان هستیم
اما می تواند در دوره ها و شاخه های مختلف نقش های مختلفی را داشته باشد. این برای نمونه به کاربر اجازه می دهد که در یک دوره به عنوان فراگیر شرکت نموده و در در دوره دیگر به عنوان استاد و یا نقش دیگر. صرف نظر از این سه نقش پایه، سجام به شما این امکان را می دهد تا بتوانید نقش کاربری (نوع کاربری) جدیدی را اضافه کنید و برای آن نقش جدید سطح دسترسی به بخش ها را مطابق میل خود تعریف کنید. برای مثال، می توان نقش کاربری «میهمان» را به سه نقش پایه بیفزایید و به گونه ای تنظیم کنید که کاربران با این نقش نتوانند پیامی را در تالار گفتمان ارسال کنند و یا به محتویات درس یا دروسی دسترسی نداشته باشند.
file manager

مدیریت فایل ها و کتابخانه الکترونیکی

بارگذاری، مرتب سازی، استفاده و به اشتراک گذاری فایل ها توسط هریک از کاربران
سجام دارای مدیریت فایل پیشرفته ای است که به شما اجازه بارگذاری، باز بینی، اشتراک گذاری، فشرده سازی، تغییر نام و حذف فایل را می دهد. شما همچنین می توانید فایل ها را در فهرست راهنما مرتب کنید. چندین فایل می تواند در قالب یک فایل zip بار گذاری گردد. سجام به صورت اتومات آن را unzip می نماید. همه فایل های بارگذاری شده در فولدر مخصوص کتابخانه الکترونیکی به اشتراک گذاشته شده و می تواند توسط کلیه کاربران دروس دانلود گردد.
gauge

مدیریت

مدیر کماکان یک انسان است. سجام نیز به همان میزان واسطه هایی را برای مراقبت و نظارت قرار داده است.
مدیر قادر به کنترل کلیه ابعاد سیستم می باشد و برای این کار واسط های بسیار آسانی برای استفاده و کنترل مدیر قرار داده شده است. پشتیبانی ماژول های جدید به وی این امکان را می دهد تا سیستم مورد نظر خود را پیاده سازی کند.
access rules

قوانین در دسترس

محدود کردن یا هدایت کردن کاربران از طریق محتوا
شما در این مورد می توانید تعیین نمایید که کاربر چه باید بکند و چگونه باید انجام دهد. در این شیوه شما می توانید کاربر را طبق یک مسیر آموزشی معین راهنمایی کنید.
customization

سفارشی سازی و قابل استفاده نمودن

کشیدن و رها کردن ابزارها به محل دلخواه، انتخاب پوسته و قالب جدید، فعال نمودن ابزارها برای هر درس. سجام روش های بدیع و انعطاف پذیری را برای اینکه سیستم جذاب و متنوع باشد، در نظر گرفته است.
multilingual

سیستم چند زبانی

سجام قابلیت پشتیبانی از زبان های مختلف را دارا می باشد و افزودن زبان جدید به آن به سادگی انجام می شود.
 
{tab آموزش |blue}
course management

درس ها، دوره ها و موضوعات

مرتب کردن دروس بر اساس موضوع ، دسته بندی چند درس در یک دوره
مدیریت دوره که توسط مدیر انجام می گیرد؛ شامل مدیریت درس ها، مرتب سازی منطقی درس ها به موضوعات بر طبق موضوع ، و دسته بندی چند درس در یک دوره می باشد. همچنین در این قسمت نیز امکان افزودن کاربران مجاز به استفاده از یک درس یا دوره به لیست مربوط به آن درس یا دوره فراهم شده است.
glossary

واژه نامه

توضیحات واژه نامه می تواند محتوا را کامل کند.
توضیحات واژه نامه که وارد سیستم می شود به طور خودکار مرتب شده و به ترتیب حروف الفبا قرار می گیرد. همچنین این لغات می تواند با محتوای درس به گونه ای پیوند داشته باشد تا زمانی که کاربر با موس روی آن کلمه مورد نظر توقف می نماید، توضیح مورد نظر برای کاربر نمایش داده می شود.
projects

پروژه ها

امکان تعریف یک پروژه با مهلت زمانی محدود، تعداد نفرات محدود و قابلیت مشاهده روند انجام پروژه.
شما می توانید ضمن ایجاد یک پروژه برای آن مهلت زمانی تعیین نموده و به کاربران ارایه نمایید. کاربران بایستی یک فایل را به عنوان نتیجه پروژه در سیستم بارگذاری کنند. استاد درس به فایل های بارگذاری شده دسترسی داشته و به هریک از آن ها نمره و امتیاز می دهد.

{tab آزمون |blue}

test builders

آزمون ساز

ایجاد آزمون ها از سوالات موجود دربانک سوال . امکان ایجاد انواع سوالات، استفاده چند باره در آزمون های مختلف.
سجام دارای سامانه پیشرفته آزمون ساز در درون خود می باشد؛ که از انواع مختلف آزمون ها و نیز انواع متفاوت سوالات را پشتیبانی می نماید. کلیه سوالات در یک بانک سوال ذخیره می شود و می تواند در آزمون های مختلف یک درس مورد استفاده قرار گیرد. هر سوال می تواند سطحی از دشواری، زمان مورد نیاز برای پاسخگویی و وزن را به خود اختصاص دهد. در زمان ایجاد یک آزمون، شما می توانید پارامترهایی را تعیین کنید و آزمون ساز با توجه به آن ها سوالات را از بانک سوال انتخاب و آزمون را به صورت اتومات ایجاد نماید. در صورت خواست استاد یا مدیر، آزمون می تواند توسط کاربر تکرار شود و در هر بار آزمون سوالات به صورت تصادفی تنظیم گردد.

{tab تولید محتوا |blue}

editor

تولید و ویرایش محتوا

سجام دارای ویرایشگر بسیار قدرتنمد و انعطاف پذیر محتوا بوده که در داخل آن امکان پشتیبانی فایل های مولتی مدیا (صوت، تصویر، ویدیو و ...) فراهم گردیده است.
سجام استانداردهای جهانی تولید محتوا را در نظر گرفته است. شما می توانیداز آن برای افزودن حجم زیادی از داده های مولتی مدیا با فرمت های متنوع برای محتوای خود شامل تصاویر، ویدیوها، صوت ها،فایل های جاوا، اپلت ها، و فرم های ریاضی استفاده کنید. برای کاربران با سابقه بسیار بعید می نماید که تمام محتوا در فرمت HTML باشد. محتواها می توانند در تعداد نامحدودی از لایه های تو در تو که «بخش» نامیده می شوند قرار گیرند (که با عنوان فصل ها از آن یاد می شود). و حتی در صورت نیاز می توانند به زیر بخش یا زیر فصل هم تقسیم بندی شوند.
scorm

پشتیبانی SCORM

سجام با استاندارد scorm سازگار بوده و قالب آن استاندارد است. بنابراین کلیه محتواهای SCORM می توانند به سیستم import یا از آن export گردد.

{tab گزارشگیری |blue}

reports

گزارش ها

سجام حجم وسیعی از گزارش های از پیش تعیین شده را در اختیارتان قرار می دهد، اما مشکل اصلی یافتن رویداد مورد نظر شما در بین انبوه داده هاست. شما می توانید گزارشات سفارشی ایجاد نموده تا گزارش های متناسب با نیاز خود را دریافت نمایید.
سجام انبوه زیادی از گزارش ها، که کلیه ابعاد روند آموزشی را پوشش می دهد، در اختیار شما قرار می دهد که برخی از آن ها عبارتند از: دسترسی ها به سیستم، مشخصه های سیستم مورد استفاده، تحلیل عملکردی کاربران یک درس یا دوره. شما می توانید از ایجاد کننده گزارش های سفارشی برای در برگرفتن اطلاعات مورد نظرتان استفاده نموده و گزارش های مورد نیاز خود را ایجاد نمایید.
progress

میزان پیشرفت

چندین شاخص نمایش تصویری برای نشان دادن میزان گذراندن دروس و وضعیت جاری آن ها
سجام اطلاعاتی را تحت عنوان راهنمایی ارائه می نماید که میزان پیشرفت را بر اساس محتوا تحلیل می نماید و شما را برای مشاهده وضعیت اخیر خود و نیز بخش هایی را که برای تکمیل درس یا دوره باید بگذرانید، هدایت می نماید.

{tab ابزار ارتباطی |blue}

communication

ابزارهای ارتباطی

بسته ارائه شده سجام شامل ابزارهای ارتباطی زیادی می باشد.
سجام شامل چندین ابزار ارتباطی است. برخی از آن ها شامل: تقویم، چت، پیغام های شخصی، تالار گفتمان (فوروم)، اشتراک گذاری فایل ها، و ابزار های اشتراکی تولید محتوا می باشد.

{tab سایر |blue}

technology

دانش فنی

سجام از آخرین دانش فنی وب بهره برده تا مطمین شود مورد پسند کاربران حرفه ای قرار می گیرد
سجام از آخرین تکنولوژی روز وب استفاده می نماید تا از یک تجربه خوب توسط کاربر مطمئن باشد. تعداد مختصری از این تکنولوژی ها عبارتند از: Ajax، LDAP، Unicode، scorm، n-tier-architecture، modular extensions، CSS و Strict DTD
modular

ماژولار بودن

بیش از این نیاز دارید؟ سجام می تواند بسته های کوچک و یا بزرگی را دراختیار شما قرار دهد که ابزارهای مورد نیاز شما در آن هاست و این بسته ها ماژول نام دارد.
ماژول ها به شما امکان فراتر بردن خواسته هایتان از سیستم را نسبت به حالت پایه آن می دهد. ماژول ها از طریق درگاه مدیر سیستم نصب و فعال می گردد.
search

جست و جو

جست و جوی هر چیز و هر کس
جست و جوی یک گزینه همیشه در دسترس در سجام است. شما می توانید به گونه ای موثر در داخل محتوای درس ها، پبام های شخصی و پیغام های داخل تالار گفتمان جست و جو نمایید.

{/tabs}

 

امکانات افزایشی:

{tab LDAP|green}

بسیاری از مجموعه های سازمانی پایگاه داده جامعی از کاربران خود دارند و کاربران سازمان با نام کاربری و رمز عبور واحد به سیستم های کاربردی دسترسی دارند. سامانه سجام امکان ارتباط با پایگاه Active directory را دارا بوده و کاربران سازمانی بدون نیاز به ثبت نام با همان رمز عبور سازمانی خود می توانند به سامانه وارد شوند.

{/tabs}

آخرین پروژه ها

برخی از پروژه های انجام شده توسط شرکت

تاییدیه ها
ساعت کار فنی
مشتریان
پروژه ها

یک راه کار صحیح و بهینه

بهترین راه کار های مدیریت و استراتژی های نو

وجود بیش از 50 میلیون کاربر گوشی های هوشمند یک فرصت استثنایی برای شرکت های تجاری و بازرگانی است

در دسترس بودن گوشی های هوشمند ابزار مناسبی برای ایجاد ارتباط بین کارکنان سازمان و تسهیل انجام امور می باشد

Apple Store Google Store

 حوزه نرم افزار

برخی از تخصص های واحد کامپیوتر مجموعه اپرا

مشاوره و ارایه راه کار

اولین راهکار و یا سریعترین مسیر بهترین نیست. شرکت اپرا با در نظر گرفتن چشم انداز شرکت شما با شما به بهترین راه فکر می کند و با شما گام بر می دارد

طراحی و تولید نرم افزارهای اندرویدی و IOS

تعداد زیاد کاربران ابزارهای هوشمند، به معنای یک مسیر بهینه برای معرفی توانمندی ها و خدمات شما به مردم می باشد. فردا شاید دیر شده باشد...

طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت ویندوز

نرم افزارهای تحت سیستم عامل ویندوز و اینترفیس های کنترل و مدیریت دستگاه های جانبی، باید قابلیت های زیادی را برای کاربران در نظر بگیرد

پیاده سازی سیستم های آموزش مجازی و وب کنفرانس

اولین بستر آموزش مجازی و وب کنفرانس سجام توانسته هر روز بهتر از قبل باشد. سامانه سجام یک آموزش جامع را برای سازمان شما به ارمغان آورده است

طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن های تحت وب

پیاده سازی اپلیکیشن های هوشمند تحت وب راهکار مناسبی برای تسهیل ارتباطات سازمانی است. سجام یک تجربه موفق در این حوزه معرف توانمندی اپرا می باشد

طراحی و بهینه سازی وب سایت ها و پورتال ها

اولین ضرورت برای معرفی و عرضه توانمندی ها، سوابق و ارتباط با مشتری یک وب سایت در خور  در صفحات اولیه موتورهای جست و جو می باشد
ham
javidan
faranovin2
nabisa
nbt.p
pol
tat
ayande
 
 
Top
آیا به تازگی با مجموعه اِپرا آشنا شده اید؟ آیا تمایل دارید اطلاعات بیشتری از ما داشته باشید؟ More details…