images/sample/slideshow/logo-loading.png

تالار گفتمان

سوالات خود را جست و جو کنید و اگر جوابی نیافتید، با ایجاد یک بحث جدید، از دیگران راهنمایی بگیرید
http://susawebtools.ir/img/gallery/linepic/309.gif

تولید کلاه های پشمی هوشمند

http://susawebtools.ir/img/gallery/linepic/309.gif

تکنولوژی های پوشیدنی طی چند سال آینده به محبوبیت بیشتری دست پیدا کرده و عده بیشتری از مردم از آنها استفاده می کنند. کمپانی هایی چون گوگل با عینک هوشمند خود و سامسونگ و سونی با ساعت های هوشمند در بازار اینگونه محصولات ،حضور دارند، چندی قبل نیز سونی با یک کلاه گیس هوشمند نیز عرضه نمود. اما اکنون کلاه های پشمی زیبایی برای طراحی های هوشمندانه با قابلیت پخش موسیقی در حال تولید هستند.
درکنار گرم نگه داشتن سر یک کلاه پشمی به عنوان یک عایق عمل می کند. اما بهتر از آن اینست که فناوری هایی در این پوشش استفاده گردد.شرکت فرانسوی Archos در حال حاضر یک کلاه پشمی طراحی نموده که دارای یک هدفون است که قابلیت اتصال به گوشی موبایل از طریق Wi-Fi را دارد تا بتواند موسیقی دلخواه را در کنار عایق کردن سر در برابر سرما پخش کند.این شرکت در عرضه PlayerAudio ها معروفیت خود را داراست و امروزه محصولات جدید خود را از گوشی همراه تا تبلت و اشیاء پوشیدنی هوشمند را نیز تولید می کند.
http://www.beytoote.com/images/stories/computer/hhc1642.jpg

http://www.beytoote.com/images/stories/computer/hhc1643.jpg

http://susawebtools.ir/img/gallery/linepic/305.gif

Tnx 4 ur attantion
SH.KHodabaKHSH
ارجاعات
  1. http://yjc.ir
  1. SWEET
  2. هوش مصنوعی
  3. دوشنبه, 28 ارديبهشت 1394
  4.  اشتراک
هنوز نظری قرار داده نشده است
پاسخ صحیح
پاسخ صحیح Pending Moderation
2
رای
لغو
Shirin Khodabakhshنوشت:

دکتر درست می فرمایید.کاملا موافقم.باید دست بکار شویم و جلوی ازدیاد خطرات را بگیریم:) :)
همان طور که ارزو جان فرمودن و مستحضریدبه طور معمول بيش از 70 درصد امواج به‌وسيله بافت جمجمه و مغز جذب می‌شود و به شکل انرژی حرارتی درمی‌آيد. صراف با اشاره به نتايج اين مطالعه می‌گويد: «اگرچه عوامل گوناگونی از جمله فاصله منبع امواج از گوش و ميزان فرکانس در جذب امواج موثر هستند اما اثر زيانبار صحبت بی‌وقفه و بديهی است.»

:) :) :) :)

یا ابوالفضل!!!! یعنی شیرین نحوه ی نگارش متنت منو کشته هاااااا!!!! :D :D :D :D :D :D :D هم اکنون به یک مترجم و دکترای زبان فارسی برای تبدیل این متن ثقیل به متن ساده ی امروزی، نیازمند هستیم :D :D :D :D :D :D
خدایی به شیوه ی فارسی دری نوشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا رد گم کنی بوده ؟؟؟؟ :D :D :D :D :D
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هوش مصنوعی
  3. # لینک
1
رای
لغو
مرسی خیلی فناوری جالبی بود من خیلی خوشم اومد:) :) :) :) :) :)
ولی حیف که اینجور فناوری ها اغلب خطرشون برای بدن زیاده :( البته نه تا زمانیکه بجا و به اندازه ازشون استفاده کنیم چون اگه بجا و صحیح بکار گرفته بشن که قطعا هیچ مشکلی نیست و خیلی هم مفیده :) :) :)
خطر امواج اینجور وسایل برای گوش ، مغز، قلب ، عروق ، حتی دستگاه گوارش ، واقعا نیازمند این هستش که کنترل استفاده ی صحیح از این فناوری ها رو هم بلد باشیم :)
توی فرانسه، محدودیت هایی رو برای استفاده از دستگاه های پخش آهنگ سیار مانند انواعMP۳ وMP۴ها، برای جلوگیری از ضررهایی که برای بدن داره و برای کاهش هزینه های درمان در کشور و.... توی کشورشون اعمال کردن، حتی توی بسیاری از نقاط فرانسه، استفاده از هنذفری های معمولی یا بلوتوث دار تلفن همراه، هنگام رانندگی هم ممنوع شده.:o :o :p
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هوش مصنوعی
  3. # 1
2
رای
لغو
دکتر درست می فرمایید.کاملا موافقم.باید دست بکار شویم و جلوی ازدیاد خطرات را بگیریم:) :)
همان طور که ارزو جان فرمودن و مستحضریدبه طور معمول بيش از 70 درصد امواج به‌وسيله بافت جمجمه و مغز جذب می‌شود و به شکل انرژی حرارتی درمی‌آيد. صراف با اشاره به نتايج اين مطالعه می‌گويد: «اگرچه عوامل گوناگونی از جمله فاصله منبع امواج از گوش و ميزان فرکانس در جذب امواج موثر هستند اما اثر زيانبار صحبت بی‌وقفه و بديهی است.»

1. بیش از یک ماه پیش
  2. هوش مصنوعی
  3. # 2
1
رای
لغو
Shirin Khodabakhshنوشت:

جدا از شوخی، با نظر خانم دکتر خدابخش موافقم ;) ;) ;)
ضمن اینکه نظر به پاسخ گویی سریع و توجه تان به نظرات کاربران متشکرم خانم دکتر و کمال تقدیر و قدردانی را از شما دارم :) :) (خواستم مثل خودت، ثقیل حرف بزنم، الکی مثلا منم بلدم :D :D :D :D :D )
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هوش مصنوعی
  3. # 3
2
رای
لغو
دکتر بازرگانی شکسته نفسی میفرمایند:) :) :) نفرمایییییییییییییییییییید :D :D
جملاتتون همیشه ثقیل بوده و هست :) :) :) :)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هوش مصنوعی
  3. # 4
2
رای
لغو
Shirin Khodabakhshنوشت:

الان یعنی میخواستی بگی من همیشه نامفهوم حرف میزنم آیا ؟؟؟ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هوش مصنوعی
  3. # 5
2
رای
لغو
Arezoo Bazarganiنوشت:

Shirin Khodabakhshنوشت:

الان یعنی میخواستی بگی من همیشه نامفهوم حرف میزنم آیا ؟؟؟ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ههههههههههههههههههههه:) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D
نززززززززززززززززن این حرفو شما همیشه به فارسی سلیس صحبت نمودین و می نمایین:) :) :) :)
یعنی آرزو من از این سلیس کامنت گذاشتنات دارم منفجر میشم:D :D :D :D :D :D
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هوش مصنوعی
  3. # 6
2
رای
لغو
Shirin Khodabakhshنوشت:

Arezoo Bazarganiنوشت:

Shirin Khodabakhshنوشت:

ههههههههههههههههههههه:) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D
نززززززززززززززززن این حرفو شما همیشه به فارسی سلیس صحبت نمودین و می نمایین:) :) :) :)
یعنی آرزو من از این سلیس کامنت گذاشتنات دارم منفجر میشم:D :D :D :D :D :D

من نگران کاربران گرامی هستم، میخوام اصلا برای فهمیدن کامنت های من وقت با ارزششون رو مصرف نکنن، درواقع من همیشه به فکر آسایش دیگران هستم :D :D :D :D :D :D :D :D :D
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هوش مصنوعی
  3. # 7
2
رای
لغو
هههههههههههه:) :) :) :) :) :) :) :) :) الان همه کاربرا به وضوح فهمیدن کلاه پشمی هوشند چیه:D :D :D :D :D
نهایت مذاکرات ما به این جا رسید که باید جلوی تولیدش رو بگیریم:D :D :D :D :D :D :D ولی مذاکرات همچنان ادامه داره:D :D :D
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هوش مصنوعی
  3. # 8
1
رای
لغو
عجب کلاه جالبیه منم می خواااام:D :D :D :D :D
حیف صورتی نداره واسه شما:p :p :p :p :p
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هوش مصنوعی
  3. # 9
1
رای
لغو
MaRYaMنوشت:

عجب کلاه جالبیه منم می خواااام:D :D :D :D :D
حیف صورتی نداره واسه شما:p :p :p :p :p

هههههههههههههه:D :D :D :D :D :D :D
مریم کلاهش مردونست به شما نمیاد:p :p :p :D :D :D :D
اگه دخترونه بود صورتیش رو سفارش میدادم:p :p :p :p :p ;) ;) :) :) :) :)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هوش مصنوعی
  3. # 10
1
رای
لغو
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR2VS1CSzSrWQmGnifdhPJsVoXZimbIOkAQdqfZYRZxDu9dXgRAfQ
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هوش مصنوعی
  3. # 11
  • صفحه :
  • 1

پاسخی ارسال نشده است
همچنین این پست قفل است و امکان ارسال نیز وجود ندارد
ham
javidan
faranovin2
nabisa
nbt.p
pol
tat
ayande

آیا به تازگی با مجموعه اِپرا آشنا شده اید؟ آیا تمایل دارید اطلاعات بیشتری از ما داشته باشید؟ More details…