images/sample/slideshow/logo-loading.png

تالار گفتمان

سوالات خود را جست و جو کنید و اگر جوابی نیافتید، با ایجاد یک بحث جدید، از دیگران راهنمایی بگیرید
چنین محصولی در حال تولید است. اما جزئیات مربوط به این دستگاه هنوز ناشناخته مانده است.

در این زمان، دیگر نمی توان گفت اینکه اپل روی آیپدی با صفحه بسیار بزرگ کار می کند، شایعه ای بیش نیست. این شایعات به اندازه ای سازگاری دارند که تقریبا محقق شده است که چنین محصولی در حال تولید است. اما جزئیات مربوط به این دستگاه هنوز ناشناخته مانده است. این موضوع احتمالا با گزارش جدیدی درباره تبلت بزرگتر، که آن را آیپد پرو نامیده بودیم، تغییر کند، اما احتمال این وجود دارد که همانند نام آیفون بزگتر آیپد ایر پلاس نام گزاری شود.
ظاهرا، شماره ژانویه از نسخه ژاپنی نشریه MacFan طرحی از آیپد بزرگتر اپل را لو داده است. این طرح مدعی است که آیپد بزرگتر ابعاد 305.31 x 220.8 x 7 میلیمتر خواهد داشت. برای مقایسه، گالاکسی نوت 12.2 اینچی سامسونگ/ Tab Pro ابعاد 295.6 x 203.9 x 7.95 میلیمتر را دارد، بنابراین دستگاه اپل به اندازه ای بزرگ هست که صفحه نمایشی 12.2 اینچی و دکمه شمایل خانگی با اسکنر اثر انگشت TouchID را در خود جای بدهد.
در این گزارش به پردازنده A9 نیز اشاره شده است، اما این مسئله هم به راحتی میتواند یک حدس و گمان در نظر گرفته شود تا اینکه براساس اطلاعاتی معتبر باشد. به هر حال، شکل بندی جالبی هم وجود دارد که شامل "چهار بلندگوی داخلی در هر گوشه قالب، برای پخش صدای استریو، حتی اگر آیپد بچرخد." به نظر هیجان انگیز می رسد. اما سوال حقیقی این است که آیا اپل iOS را برای بهره بری بیشتر از امکان صفحه نمایش بزرگتر به روز رسانی خواهد کرد یا نه؟
  1. زکیه ذاکری پور
  2. انواع سخت افزار کامپیوتر و تجهیزات شبکه
  3. چهارشنبه, 13 خرداد 1394
  4.  اشتراک
هنوز نظری قرار داده نشده است
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
Aweeesssooommee!
هنوز نظری قرار داده نشده است
  • صفحه :
  • 1


پاسخی ارسال نشده است
همچنین این پست قفل است و امکان ارسال نیز وجود ندارد
ham
javidan
faranovin2
nabisa
nbt.p
pol
tat
ayande
 
 
Top
آیا به تازگی با مجموعه اِپرا آشنا شده اید؟ آیا تمایل دارید اطلاعات بیشتری از ما داشته باشید؟ More details…