images/sample/slideshow/logo-loading.png

تالار گفتمان

سوالات خود را جست و جو کنید و اگر جوابی نیافتید، با ایجاد یک بحث جدید، از دیگران راهنمایی بگیرید
فروشندگان لباس می دانند که کار پرو کردن متناوب لباسها در مغازه ها می تواند بسیار خسته کننده و وقتگیر باشد. علاوه بر این در اتاقهای پرو افراد اغلب دید کاملی از خود ندارند.

اکنون یک آینه حافظه دار وجود دارد که انتخاب یک ترکیب لباس را برای فرد آسان می کند. این دستگاه دارای یک دوربین ویدئویی است که دیدی ۳۶۰ درجه ای از ترکیب لباس را تصویربرداری می کند و امکان مقایسه آنها را در کنار یکدیگر فراهم می کند.

این آینه دیجیتال می تواند لباس را از همه طرف نشان دهد تا خریدار، خود از زوایای مختلف آن را ببیند. علاوه بر این می تواند به خریدار پیشنهاد یک کیف دستی یا سایر لوازم جانبی را نیز بدهد.

آلیسا استفانی، مدیر فروش شرکت نیمان مارکوس می گوید: «این دستگاه برای مشتریان ما که می خواستند دید کاملی از آنچه امتحان می کنند داشته باشند خیلی خوب بوده زیرا ممکن است آنها بین چند قطعه مختلف شک داشته باشند و بخواهند نمایی ۳۶۰ درجه ای و کامل ببینند که امکان آن در اتاق پرو نیست.»

آینه دیجیتال این دستگاه می تواند ویدئویی هشت ثانیه ای ضبط کند. از این ویدئو با حرف رمز محافظت می شود. مشتریان می توانند آن را ایمیل کنند و به این ترتیب بلافاصله آن را به اشتراک بگذارند و با کمک خانواده و دوستان خود لباسشان را انتخاب کنند. این آینه همچنین می تواند رنگ لباس را تغییر دهد تا خریدار رنگ دلخواه خویش را بیاید.

این دستگاه علاوه بر این لباسهای امتحان شده مشتری را به یاد می آورد تا از امتحان کردن دوباره یک لباس جلوگیری شود. این دستگاه می تواند حتی بدون نیاز به پوشیدن، لباس را بر تن خریدار نشان دهد. خریداران قبل از رفتن به جلوی این آینه می توانند تنظیمات آن را تغییر دهند.

یوری ماینکوف، مدیر عامل شرکت ربکا ماینکوف می گوید: «این دستگاه ابزاری عالی است… مثلا من می توانم ببینم که یک کت خوب چگونه در حالات مختلف پوشیده شده است و به این ترتیب به من آموزش داده می شود و توصیه های مُد دریافت می کنم. می توانم آن را به اتاق پرو خودم اضافه کنم.»

اینک سوال اینجا است که شرکتها چه استفاده ای از داده های مشتریان می کنند، چگونه از آنها محافظت خواهند کرد و در آینده چگونه از آنها استفاده خواهند کرد.
 1. Saba ghadarloo
 2. طراحی و مهندسی
 3. یکشنبه, 31 خرداد 1394
 4.  اشتراک
هنوز نظری قرار داده نشده است
پاسخ صحیح
پاسخ صحیح Pending Moderation
2
رای
لغو
شیرین عزیز گفته:

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/b6/1f/bf/b61fbfb14027d5784db2d5189980da27.jpg

منم در جواب لایک قشنگش میگم :

http://www.picturesanimations.com/t/thank_you/003_flowerswing_thanks4.gif
هنوز نظری قرار داده نشده است
 1. بیش از یک ماه پیش
 2. طراحی و مهندسی
 3. # لینک
پاسخ صحیح Pending Moderation
2
رای
لغو
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/b6/1f/bf/b61fbfb14027d5784db2d5189980da27.jpg
هنوز نظری قرار داده نشده است
 1. بیش از یک ماه پیش
 2. طراحی و مهندسی
 3. # 1
 • صفحه :
 • 1


پاسخی ارسال نشده است
همچنین این پست قفل است و امکان ارسال نیز وجود ندارد
ham
javidan
faranovin2
nabisa
nbt.p
pol
tat
ayande
 
 
Top
آیا به تازگی با مجموعه اِپرا آشنا شده اید؟ آیا تمایل دارید اطلاعات بیشتری از ما داشته باشید؟ More details…