images/sample/slideshow/logo-loading.png

تالار گفتمان

سوالات خود را جست و جو کنید و اگر جوابی نیافتید، با ایجاد یک بحث جدید، از دیگران راهنمایی بگیرید
Solocom یک مونوپاد ترکیبی عجیب غریب و جذاب و احتمالا بدترین دشمن فیلمبرداران است. این مونوپاد دارای یک میکروفون به هم پیوسته با خود نیز هست که به شما در ضبط یک ویدئوی جذاب همراه با کیفیت صدای خارق‌العاده کمک می‌کند. به کمک این مونوپاد می‌توان انواع گزارش‌های خبری را با موبایل و با کیفیت صدای عالی بدون نیاز به فرد دیگری، تهیه کرد.از ویژگی‌های مونوپاد Solocom می‌توان به میکروفون با کیفیت بسیار بالای آن اشاره کرد که از طریق بلوتوث به اسمارت فون متصل می‌شود. ترکیبی از یک دوربین شخصی و میکروفون با کیفیت بالا به ما امکان حذف تجهیزات ضروری گران قیمت و البته یک جفت دست اضافه را می‌دهد.


پایه مونوپاد امکان چرخش 180 درجه، بدون نگرانی از پایداری دوربین را دارد. برای قرارگیری محکم و پایدار میکروفون در دست، پایه میکروفون به صورت دو دسته‌ای طراحی شده که کنترل آن را طبیعی‌تر و راحت‌تر می‌سازد. در مواقع عدم نیاز به مونوپاد نیز می‌توان آن را به صورت تاشو جمع کرد.


مونوپاد Solocom دارای اپلیکیشن رایگان اندروید و iOS است که به کاربر امکان اشتراک گذاری و بهبود ویدئو را به صورت زنده در هنگام ضبط کردن می‌دهد. هم‌چنین با جواستیک تعبیه شده روی میکروفون می‌توان اپلیکیشن را بدون نیاز به دسترسی اسمارت فون، کنترل کرد.


مونوپاد Solocom قابلیت پشتیبانی از دوربین دیجیتال و GoPro را نیز به وسیله مبدل دارد. یک ویژگی دیگر Solocom قابلیت اتصال میکروفون به هر سیستم صوتی و استریو به وسیله یک مبدل بلوتوث مجزاست. هم‌چنین به صورت سفارشی می‌توان لوگوی مورد نظر خود را نیز روی میکروفون آن چاپ کرد.
  1. زهرا داودی
  2. مقالات ، کتب و جزوات آموزشی
  3. سه شنبه, 27 مرداد 1394
  4.  اشتراک
هنوز نظری قرار داده نشده است


پاسخی ارسال نشده است
همچنین این پست قفل است و امکان ارسال نیز وجود ندارد
ham
javidan
faranovin2
nabisa
nbt.p
pol
tat
ayande
 
 
Top
آیا به تازگی با مجموعه اِپرا آشنا شده اید؟ آیا تمایل دارید اطلاعات بیشتری از ما داشته باشید؟ More details…