images/sample/slideshow/logo-loading.png

تالار گفتمان

سوالات خود را جست و جو کنید و اگر جوابی نیافتید، با ایجاد یک بحث جدید، از دیگران راهنمایی بگیرید
10 ویژگی گوشی Z10 بلک بری که در آیفون نیست به شرح زیر است: 

1.      دارا بودن خروجی HDMI و درگاه شارژ استاندارد
ویژگی دارا بودن خروجی HDMI به کاربران این اجازه را می دهد که با اتصال تلفن همراه خود به تلویزیون ، بتوانند تصاویری با وضوح بالا را در آن تماشا کنند. این ویژگی در برخی گوشی های اندروید و موتورولا وجود دارد ولی آیفون فاقد این امکان است.

2.دوربین و جابجایی زمان

این ویژگی جدید در بلک بری 10 که جابجایی زمان نام دارد در عکس های گروهی ، مخصوصا از کودکان که تحرک زیادی دارند ، با گرفتن عکس های پیاپی در حالات مختلف از چهره افراد به کاربر این امکان را می دهد که بهترین حالت چهره افراد را در عکس قرار دهد. این ویژگی مختص گوشی بلک بری است و در اندروید و iOS نمونه مشابه آن وجود ندارد.3.حافظه خارجی تا 64 گیگا بایت

این گوشی از حافظه های خارجی میکرو اس دی پشتیبانی می کند که حافظه کل گوشی را تا 80 گیگا بایت افزایش می دهد. این در حالی است که آیفون از هیچ حافظه خارجی پشتیبانی نمی کند.

4.باتری بلک بری زد 10 از گوشی جدا می شود

برای افرادی که در سفر هستند این ویژگی می تواند بسیار کارامد باشد. شاید نتوان تلفن همراه هوشمندی را یافت که در طول روز نیاز به شارژ مجدد نداشته باشد. با توجه به قیمت نسبتا کم باتری این گوشی داشتن یک باتری اضافه نگرانی کم بودن شارژ باتری را از بین می برد.

5.بلک بری  Z10 نرم افزارهای اندروید را اجرا می کند

اگر شکافی در بلک بری 10 باشد اجرا نکردن برنامه های اندروید است. ولی Z10 نه تنها از برنامه های خود بلک بری ، بلکه از برنامه های اندروید نیز پشتیبانی می کند.

6.با نرم افزار پیغام رسان بلک بری Z10 می توان تماس تصویری برقرار کرد

با استفاده از این نرم افزار می توان از طریق اینترنت علاوه بر فرستادن پیام متنی تماس صوتی و تصویری برقرار کرد . البته این امکان فقط محدود به استفاده کنندگان از بلک بری Z10 است و حتی مدل های قدیمی تر این شرکت را نیز پشتیبانی نمی کند.7.صفحه کلید بلک بری Z10 و 10

از ویژگی های ممتاز این گوشی ها صفحه کلید آن ها است. بهترین صفحه لمسی و صفحه کلیدی که تاکنون در دست گرفته اید.در مقایسه با این صفحه کلید ، صفحه کلید iOS بسیار ضعیف به نظر می رسد.

8.هاب بلک بری

قلب و روح بلک بری 10 ، هاب و ویژگی های آن است. نمایش تمام پیام ها و اخطارها و هشدارها در نگاه اول ، و دسترسی سریع و آسان به آن در نگاه دوم از این ویژگی هاست.اگر درحین کار با گوشی برای شما هشدار یا پیامکی نمایان شود ، با کشیدن اگشت خود به چپ ، به صفحه دیگر می روید و پس از خواندن پیام با کشیدن انگشت به سمت راست ، به ادامه کار خود بپردازید.

9.بلک بری 10 و برنامه های درحال اجرا

این گوشی می تواند 8 برنامه در حال اجرا را به صورت تصویرهای کوچتر همزمان نمایش دهد و شما را از اطلاعات برنامه ها آگاه کند.

10.تعادل در بلک بری 10 و Z10

تعادل در بلک بری دو فرد را در تلفن هوشمند شما مسئول انجام امور می کند. یکی برای کار و دیگری برای استفاده شخصی شما. این کار باعث می شود که در صورت بروز مشکل در قسمت سیستم عامل اطلاعات شخصی شما آسیب نبیند.
  1. kamran
  2. موبایل و تبلت
  3. دوشنبه, 02 شهریور 1394
  4.  اشتراک
هنوز نظری قرار داده نشده است


پاسخی ارسال نشده است
همچنین این پست قفل است و امکان ارسال نیز وجود ندارد
ham
javidan
faranovin2
nabisa
nbt.p
pol
tat
ayande
 
 
Top
آیا به تازگی با مجموعه اِپرا آشنا شده اید؟ آیا تمایل دارید اطلاعات بیشتری از ما داشته باشید؟ More details…