images/sample/slideshow/logo-loading.png

تالار گفتمان

سوالات خود را جست و جو کنید و اگر جوابی نیافتید، با ایجاد یک بحث جدید، از دیگران راهنمایی بگیرید
امروز فرصتی مناسب برای خلق ایده هایتان در دنیای اینترنت می باشد.
حجم مبادلات تجارت الکترونیک به سرعت بسیار بالایی در حال افزایش می باشد،و همین نکته ایست که صاحبان کسب و کارهای برتر دنیا را وا می دارد که هر چه سریعتر دست به کار شده و در ویترینی شبانه روزی و بدون محدودیت مکانی کالاها و خدمات خود را به نمایش درآورند و از رقبا پیشی بگیرند.
یکی از برجسته ترین نکات اینترنت ،آمار و ارقامی است که بسیار شفاف و کاربردی می باشد و اگر با درایت به این آمار و ارقام دقت کرد هر انسان آینده نگری را مجبور به استفاده از آن می کند.خواه امروز و یا خواه در آینده.
مبادلات در دنیای تجارت الکترونیک ثانیه ای رو به افزایش می باشد و باید با آن همسو شد تا از رقبا عقب نمانیم.
طراحی سایت گام نخست در ورود به این دنیای پر تکاپوست.ابتدا باید وب سایتی استاندارد و با ظاهری موجه ایجاد نمود و سپس با بهره گیری از محتوای بهینه ترافیک ایجاد کرد و این ترافیک بازدید کننده را ترغیب به استفاده از خدمات و محصولات نمود.
آیا می دانید فارغ از محدودیت های مکانی می توانید به صورت 24 ساعته محصولات و خدمات خود را در ویترین تجارت الکترونیک خود عرضه نمایید؟
سایت دیگر امروزه فقط یک کاتالوگ اینترنتی نیست بلکه هر شخصی که به سایت شما رجوع می کند در واقع می تواند یک مشتری باشد.طراحی اصولی سایت شما بر اساس استانداردهای W3C و بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجو می تواند به موفقیت شما منجر شود که البته برای این موفقیت برنامه ای گام به گام و قدم به قدم تعریف و به دقت آنها را انجام داد.
به هر حال اگر شما بهترین وب سایت دنیا را هم داشته باشید با یک سیاست و برنامه اصولی این سایت را باید به دیگران معرفی و ترغیب به استفاده از آن کنید.
وب سایت شما امروزه ویترین شماست.و موتورهای جستجویی مثل گوگل و بینگ و ... در واقع باعث بیشتر دیده شدن شما می شوند.
ما با استراتژی های زیر بررسی خواهیم کرد که شما در چه موقعیتی هستید و به کجا خواهید رسید و در این بین چه باید کرد،بسیار شفاف و روشن:
;)
  1. سمیه مقدم
  2. مهندسی کامپیوتر
  3. دوشنبه, 30 آذر 1394
  4.  اشتراک
هنوز نظری قرار داده نشده است


پاسخی ارسال نشده است
همچنین این پست قفل است و امکان ارسال نیز وجود ندارد
ham
javidan
faranovin2
nabisa
nbt.p
pol
tat
ayande
 
 
Top
آیا به تازگی با مجموعه اِپرا آشنا شده اید؟ آیا تمایل دارید اطلاعات بیشتری از ما داشته باشید؟ More details…