images/sample/slideshow/logo-loading.png

تالار گفتمان

سوالات خود را جست و جو کنید و اگر جوابی نیافتید، با ایجاد یک بحث جدید، از دیگران راهنمایی بگیرید
مدت زیادی تا پایان سال 2015 میلادی باقی نمانده است و در کنار تمام رویدادهای خیلی خوب و پیشرفت‌هایی که تکنولوژی داشته است، اتفاقات ناخوش‌آیندی هم پیش آمد. برای مثال برخی شرکت‌ها محصولات خیلی ضعیفی را عرضه کردند و یا برخی مدیران مرتکب اشتباهات فاحشی شدند. در ادامه بدترین‌ چیزهایی که در دنیای تکنولوژی در سال 2015 پیش آمد را بررسی می‌کنیم.

لحظه‌ای که مدیرعامل بلک‌بری نمی‌تواند با بلک‌بری درست کار کند
بلک‌بری قرار بود برای اولین بار گوشی مجهز به سیستم‌عامل اندروید خود را به رسانه‌ها معرفی کند و این کار توسط مدیرعامل این شرکت انجام شد.
جان چن(John Chen) بجای توضیح دادن قابلیت‌های جدید و جذاب گوشی مانند دوربین و یا صفحه کلید، گوگل کروم را باز می‌کند و چون گوشی در حالت نمایش قرار دارد طبیعتا این قابلیت فعال نیست!*قاب باتری‌دار اپل!سال‌ها است که تمام دارندگان آی‌فون از شارژدهی کم این گوشی ناراضی هستند. اپل هم درست قبل از روز کریسمس امسال راه‌حل خود را معرفی می‌کند؛ یک قاب باتری‌دار با قیمت 100 دلار و طراحی برآمده که تعجب مردم را برانگیخت.*تلاش‌های سامسونگ و سونی برای مسخره کردن کنفرانس اپل

کنفرانس اپل که هر سال در سپتامبر برگزار می‌شود، مهمترین مراسم رسمی اپل است. در مراسم امسال اما سامسونگ و سونی تلاش کردند تا این کنفرانس مهم را مسخره کنند.* تبلیغ ضد اپل در سایت رسمی سونیصفحه‌کلید سامسونگ برای موبایل
سامسونگ برای رقابت با صفحه‌کلید بی‌نقص بلک‌بری یک قاب با صفحه‌کلید برای نت 5 خود معرفی کرد. این محصول ضعیف از سامسونگ به شدت مورد انتقاد مردم قرار گرفت.

نمونه‌ای از انتقادات مردم


* تبلیغ دستیار صوتی هوآویدستیارهای صوتی بحث مهمی در گوشی‌های هوشمند هستند و مدام با یکدیگر مقایسه می‌شوند. دستیارهای صوتی معمولا اسم‌های ساده‌ای دارند مانند کورتانا و یا سیری اما دستیار صوتی هوآوی با نام Honeybear معرفی شده!

در تبلیغی هم که هوآوی برای این دستیار صوتی ساخته است از یک فرد استفاده کرده که آشپزی و یا ورزش می‌کند. این تبلیغ از زبان مردم و رسانه‌ها یک تبلیغ آزارنده و مسخره معرفی شده.* ترکیب ساعت اپل و یک ساعت معمولی

کارخانه نیکو جرارد یک تولید کننده ساعت در سوئیسی است. این شرکت یکی از ساعت‌های خود را با ساعت اپل ترکیب کرده است. این محصول عجیب و غریب شامل یک بند و دو ساعت است که در روی دست ساعت معمولی و در پشت دست ساعت اپل قرار گرفته و با قیمت 9 هزار و 300 دلار فروخته می‌شود.
  1. taghavi
  2. مقالات ، کتب و جزوات آموزشی
  3. جمعه, 04 دی 1394
  4.  اشتراک
هنوز نظری قرار داده نشده است


پاسخی ارسال نشده است
همچنین این پست قفل است و امکان ارسال نیز وجود ندارد
ham
javidan
faranovin2
nabisa
nbt.p
pol
tat
ayande
 
 
Top
آیا به تازگی با مجموعه اِپرا آشنا شده اید؟ آیا تمایل دارید اطلاعات بیشتری از ما داشته باشید؟ More details…