images/sample/slideshow/logo-loading.png

تالار گفتمان

سوالات خود را جست و جو کنید و اگر جوابی نیافتید، با ایجاد یک بحث جدید، از دیگران راهنمایی بگیرید
پسندیدنی‌های سومین ویراست iOS 9؛
به تازگی شرکت اپل جدیدترین نسخه‌ی بتای سیستم‌عامل iOS 9.3 را در اختیار دولوپرها و برنامه‌نویسان علاقه‌مند قرار داده است، البته کاربران عادی نیز می‌توانند در صورت تمایل با ثبت نام در برنامه‌ی Public Beta شرکت اپل این نسخه‌ی بتا را بر روی دستگاه iOS خود نصب کنند و با ویژگی‌ها و قابلیت‌های تازه‌ی iOS 9.3 بیش‌تر آشنا شوند.

به نظر می‌رسد، اپلی‌ها با iOS 9.3 دستی بر سر و روی نسخه‌ی نهم سیستم‌عامل محبوب خود کشیده‌اند و قابلیت‌ها و توانمندی‌های جذابی را همراه با این ویراست جدید در اختیار کاربران دستگاه‌های iOS قرار داده‌اند. در این مطلب قصد داریم تا با برخی از این ویژگی‌های جدید بیش‌تر آشنا شویم.

قابلیت Night Shift؛

قابلیت Night Shift تلاش تازه‌ی اپلی‌ها برای روشن نگاه داشتن چراغ دستگاه کاربران در شب‌های تیره و تار محسوب می‌شود. این ویژگی جدید که شب‌ها و در زمان تاریکی هوا جایگزین روشنایی iDevice می‌شود به گفته‌ی اپلی‌ها روشنایی و نور مناسب را برای فعالیت‌های شبانگاهی در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد و بدین ترتیب از آزرده شدن چشم کاربران با نورهایی که بهتر است تنها روزها استفاده شوند و ممکن در صورت استفاده در تاریکی هوا بر روی خواب مخاطب، تأثیرات نامطلوب داشته باشند، جلوگیری می‌کند.در صورت تمایل، می‌توان قابلیت Night Shift را از قسمت Setting بر روی iOS 9.3 فعال کرد و با تنظیم Schedule برای این ویژگی برنامه‌ی کاری منظمی نیز تعیین نمود.استفاده از Touch ID برای اپلیکیشن Notes؛

اپلیکیشن Notes یکی از کاربردی‌ترین برنامه‌های iOS محسوب می‎شود که در بسیاری از مواقع همچون دفتر یادداشتی مجازی برای کاربران عمل می‌کند و محرم یادداشت‌های روزانه‌ی مخاطبان می‌شود. شرکت اپل در iOS 9.3 با اضافه کردن امکان تعیین رمز عبور و استفاده از Touch ID برای برنامه‌ی Notes به مخاطبان اجازه می‌دهد تا با خیال راحت از یادداشت‌های خصوصی خود محافظت کنند و نگران دست ‌درازی غریبه‌ها به نوشته‌های محرمانه‌ی خود نباشند. برای استفاده از این قابلیت تازه می‌توان از طریق مسیر Settings -> Notes -> Password Protection رمز عبور مناسب را برای استفاده از اپلیکیشن Notes تعیین نمود.
  1. گلاویژ مشاطیان
  2. تجهیزات پزشکی
  3. جمعه, 02 بهمن 1394
  4.  اشتراک
هنوز نظری قرار داده نشده است


پاسخی ارسال نشده است
همچنین این پست قفل است و امکان ارسال نیز وجود ندارد
ham
javidan
faranovin2
nabisa
nbt.p
pol
tat
ayande
 
 
Top
آیا به تازگی با مجموعه اِپرا آشنا شده اید؟ آیا تمایل دارید اطلاعات بیشتری از ما داشته باشید؟ More details…