images/sample/slideshow/logo-loading.png

تالار گفتمان

سوالات خود را جست و جو کنید و اگر جوابی نیافتید، با ایجاد یک بحث جدید، از دیگران راهنمایی بگیرید
اسپاتیفای در مراسم امروز خود از قابلیت های جدید اپلیکیشنش پرده برداشت که بطور کلی حول محور ورزش بودند. این شرکت اعلام کرد دست به ساخت تجربه کاربری کاملا جدیدی زده که از اساس برای دوندگان طراحی شده است.

در نسخه جدید این نرم افزار، بر اساس سابقه موسیقی های شنیده شده و تنظیمات شخصی کاربر، بهترین آهنگ های زمینه برای دویدن انتخاب می شود. این اپلیکیشن همچنین با استفاده از حسگرهای داخل تلفن هوشمند کاربر (مثل شتاب سنج) سرعت گام برداشتن شما را هم بررسی می کند تا آهنگی که انتخاب می کند کاملا با آن همخوانی داشته باشد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.


طبق اعلام اسپاتیفای، این شرکت بهترین موسیقی های جهان را برای کاربرانش گردآوری کرده؛ آهنگ هایی که بر اساس سابقه موسیقیایی آنها انتخاب شده اند. این لیست مجموعه ای از آهنگ ها در سبک های مختلف را شامل می شود و موسیقی هایی که توسط بهترین آهنگ سازان جهان بطور خاص برای دوندگان ساخته شده اند را در بر می گیرد.

برای استفاده از این قابلیت تنها کافیست شروع به دویدن کنید، اسپاتیفای خودش بهترین موسیقی را برای شما انتخاب می کند تا بتوانید دونده ای «سرسخت تر، بهتر، سریع تر و قوی تر بشوید.»

اسپاتیفای برای رسیدن به هدف خود یعنی ایجاد بهترین حس در شما حتی تا ساختن موسیقی اختصاصی برای دویدن هم پیش رفته، که هماهنگ با آهنگ گام برداشتن و سرعت شما پخش خواهد شد.

این شرکت سوئدی همچنین در ادامه برنامه های خود در این زمینه قصد دارد امسال با Nike و RunKeeper همکاری کند و استریم موسیقی را به هردوی این اپلیکیشن های مشهور و پرطرفدار بیاورد.

گرایش جدید کمپانی فوق به سمت ورزش به این ها ختم نشده و به منظور هرچه بیشتر کردن امکاناتش برای ورزشکاران حتی نسبت به اضافه کردن بخش های پادکست و ویدئو هم به اپلیکیشن خود اقدام خواهد کرد.

اسپاتیفای با کنفرانس امروز خود رسما به دوران و کسب و کاری تازه وارد شد و مرزهای فعالیت خود را از یک نرم افزار استریم موسیقی صرف فراتر برد، تا بتواند جایگاه خود را به عنوان اپلیکیشنی که کاربران مشتاق پرداخت حق عضویتش هستند، بیش از پیش حفظ کند.
  1. مرضیه سادات شجاعی
  2. نرم افزار های موبایل و تبلت
  3. چهارشنبه, 06 خرداد 1394
  4.  اشتراک
هنوز نظری قرار داده نشده است
پاسخ صحیح Pending Moderation
1
رای
لغو
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS-qrM4yL2bGit0UGsNhQKLRrgBF2c65e42A3dQkLVX3XNwG_HR9Q
هنوز نظری قرار داده نشده است
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
وای خیلی جالب بود :) :) :)

http://s6.picofile.com/file/8190712168/images_5_.jpg
هنوز نظری قرار داده نشده است
  • صفحه :
  • 1


پاسخی ارسال نشده است
همچنین این پست قفل است و امکان ارسال نیز وجود ندارد
ham
javidan
faranovin2
nabisa
nbt.p
pol
tat
ayande
 
 
Top
آیا به تازگی با مجموعه اِپرا آشنا شده اید؟ آیا تمایل دارید اطلاعات بیشتری از ما داشته باشید؟ More details…