images/sample/slideshow/logo-loading.png

تالار گفتمان

سوالات خود را جست و جو کنید و اگر جوابی نیافتید، با ایجاد یک بحث جدید، از دیگران راهنمایی بگیرید
http://susawebtools.ir/img/gallery/linepic/1016.gif

اهداف گوگل از معرفی Android M چیست؟


http://susawebtools.ir/img/gallery/linepic/1016.gif

http://barsam.ir/wp-content/uploads/2015/05/Android-m.jpg


بر اساس گزارشات رسیده ، گوگل در پی حرکت رو به جلوی اساسی ، با کار کردن بر روی عمر باتری تلفن های هوشمند و همچنین میزان استفاده آن ها از حافظه Ram آن ها است.

تمامی شواهد به یک پیش نمایش از توسعه دهنده Android M ، که در کنفرانس Google l/O اعلان شد ، اشاره می کنند که همانند آنچه که در روال معرفی Android L (lollipop) دیدیم ، در زمان کوتاهی بعد از کنفرانس به صورت رسمی ارائه خواهد شد . پس به زودی می توانیم اطلاعات بیشتری در این باره به دست آوریم . در حالیکه پیش نمایش Android M فرآیندی دشوار خواهد بود ، ما بایستی کم و بیش آگاهی از ویژگی های کلیدی و سایر بهینه سازی های انجام شده در آن ، که گوگل هنوز مشغول کار بر روی آن ها است ، داشته باشیم.
مقدار شایعات در این باره در حد زیادی نیست ، به جز اینکه ممکن است گوگل نگاهی دگربار بر Google Play Services بیندازد و به دنبال متدهایی برای بهینه سازی آن باشد ، از آنجایی که بیشتر رابط های کاربری و ابزار آلاتی که در پشت سیستم عامل قرار دارند و همچنین برنامه های کاربردی را تغذیه می کند . پس مطمئنا بهینه سازی آن تاثیر شگرفی بر روی عملکرد کل دستگاه اندرویدی خواهد داشت . بررسی مستمر مکان دستگاه اندرویدی و سایر برنامه های اجرا شده در پست زمینه که مصرف حافظه Ram را به طور زیادی افزایش می دهند نیز از دیگر مواردی است که گفته شده در دستور کار اول گوگل قرار دارند.

و اما ، چرا این دو موضوع اهمیت دارند ؟؟
عمر بهتر باتری از جمله موارد پراهمیت است که به نظر می رسد در هر سری از ارائه تلفن های هوشمند از طرف کمپانی های مختلف ، با راه حل حاشیه ای افزایش ظرفیت باتری به طور ظاهری حل شده است . اما این باتری بزرگتر مطمئنا بر روی دستگاهی با امکاناتی بیشتر از سری های قبل قرار داده شده است ، پس نتیجه ی کار مشخص است ، مشکل عمده ما با گوشی های هوشمند ! وقتی که در حساس ترین لحظه ها ما را از خود مایوس می کنند و از روی نداشتن نیروی کافی برای انجام وظیفه به خواب می روند . گوگل پیشتر نیز بررسی ها و اقداماتی برای حل این معضل همانند Project Volta در اندروید نسخه قبل انجام داده بود اما نتیجه ی مورد انتظار ما از آن حاصل نشد . اگر Android M بتواند یک پیشرفت قابل توجه در این زمینه از خود نشان بدهد ، و همچنین بتواند راهی برای کاهش مصرف حافظه Ram پیدا کند ، به طور حتم مورد استقبال بی نظیر عموم قرار خواهد گرفت.Tnx 4 ur attantion
SH.KHodabaKHSH
  1. SWEET
  2. نرم افزار های موبایل و تبلت
  3. پنج شنبه, 07 خرداد 1394
  4.  اشتراک
هنوز نظری قرار داده نشده است
پاسخ صحیح Pending Moderation
1
رای
لغو
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQuA5yJBOxNc637Z-ppox9BfbwHOiAGG_Is5XsdvUYM8ooZ6Gbn
هنوز نظری قرار داده نشده است
  • صفحه :
  • 1


پاسخی ارسال نشده است
همچنین این پست قفل است و امکان ارسال نیز وجود ندارد
ham
javidan
faranovin2
nabisa
nbt.p
pol
tat
ayande
 
 
Top
آیا به تازگی با مجموعه اِپرا آشنا شده اید؟ آیا تمایل دارید اطلاعات بیشتری از ما داشته باشید؟ More details…