images/sample/slideshow/logo-loading.png

قیمت تلفن همراه کاهش می یابد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد: بر اساس توافقی که بین وزراتخانه‌های «صنعت، معدن و تجارت» و «ارتباطات و فناوری اطلاعات»  انجام شد اجازه واردات تلفن همراه به برخی شرکت‌های ورادکننده داده شده است و براساس این توافق قطعا شاهد کاهش قیمت تلفن همراه در کشور خواهیم بود.

رمضانعلی سبحانی‌فر با اشاره به روند کاهشی قیمت «تلفن همراه»، گفت: برخی از شرکت‌ها در خصوص واردات تلفن همراه در گذشته مشکلاتی داشتند.

وی افزود: مشکلات این شرکت‌ها این بود که تخلفاتی در واردات با ارز ۴۲۰۰ تومانی انجام داده بودند و پیرو این موضوع پرونده قضائی هم برای این شرکت‌ها باز شده بود و اجازه واردات نداشتند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان داشت:  یکسری شرکت‌ها هم در سال ۹۷ به ثبت رسیده بودند که طبق بخش نامه وزرات صنعت اجازه واردات تلفن همراه نداشتند. براساس توافقی که بین وزراتخانه‌های «صنعت، معدن و تجارت» و «ارتباطات و فناوری اطلاعات» صورت گرفت، اجازه وارادات به این شرکت‌ها داده خواهد شد.

رئیس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: براساس این توافق به صورت قطعی شاهد کاهش قیمت تلفن همراه در کشور خواهیم بود.

سبحانی‌فر اضافه کرد: عدم واردات یکی از دلایل افزایش قیمت تلفن همراه در کشور بود که به اعتقاد بنده اگر واردات موبایل انجام شود دیگر شاهد افزایش قیمتی نخواهیم داشت.

ham
javidan
faranovin2
nabisa
nbt.p
pol
tat
ayande
 
 
Top
آیا به تازگی با مجموعه اِپرا آشنا شده اید؟ آیا تمایل دارید اطلاعات بیشتری از ما داشته باشید؟ More details…