images/sample/slideshow/logo-loading.png

مشتریان اپرا

مشتریان اپرا (8)

پنج شنبه, 20 -2669 00:00

موسسه عصر فرانوین

نوشته شده توسط

عصر فرانوین

   موسسه عصر فرانوین در جهت تولید نرم افزار هوشمند ارتقا و جذب سازمان ها و نهادها با اپرا همکاری می نماید.

دوشنبه, 01 تیر 1394 00:00

موسسه دانش و فن توسعه جاویدان

نوشته شده توسط

موسسه دانش و فن توسعه جاویدانموسسه آموزش مهندسي دانش و فن جاويدان در سال 1386 توسط تعدادي از مدرسين دانشگاه­هاي کشور که به صورت حرفه ­اي در رشته­ هاي مهندسي فعاليت­ هاي چشمگيري داشته­ اند،با نيت ارتقاء سطح دانش مهندسي به خصوص در زمينه­ هاي مرتبط با عمران و آباداني کشور عزيزمان بنيانگذاري گرديد. اين مؤسسه در بدو تاسيس با دريافت مجوز برگزاري دوره­ هاي ارتقاء پروانه اشتغال ­بکار مهندسي فعاليت خود را آغاز و تا زمان انتشار شيوه ­نامه جديد که امکان فعاليت را در اين زمينه داشته ­است، به برگزاري دوره ­هاي اموزشي در اين خصوص و نيز دوره­ هاي تخصصي و کاربردي ديگر اقدام نموده است.

دوشنبه, 01 تیر 1394 00:00

انجمن مهندسی پل ایران

نوشته شده توسط

انجمن مهندسی پل ایران از مشتریان شرکت اپرا

   این انجمن وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوری اطلاعات می باشد.                                                                                                                                                                  سایت www.ibea.ir

 

دوشنبه, 01 تیر 1394 00:00

نیروگاه شهید مفتح همدان

نوشته شده توسط

نيروگاه حرارتي شهيد مفتح نمونه ای از مشتریان شرکت اپرا

 نيروگاه حرارتي شهيد مفتح به عنوان يكي از طرح هاي مهم و زير بنايي دهه سازندگي جمهوري اسلامي ايران در دشت فامنين در كيلومتر 45 جاده همدان - تهران در زميني به وسعت 270 هكتار بنا گرديده است. اين نيروگاه از نوع بخاري با برج خنك كننده ي تر و سوخت گاز طبيعي و مازوت طراحي شده و داراي چهار واحد 250 مگا واتي مي باشد. و محصول جایگزین DP1000 که در شرکت اپرا تولید شده است در هر چهار واحد مورد استفاد قرار خواهد گرفت.

دوشنبه, 01 تیر 1394 00:00

شرکت نیل بتن تهران

نوشته شده توسط

  شرکت نیل بتن تهران یکی از مجموعه های عمرانی بزرگ می باشد که در حوزه پروژه های راه سازی، فرودگاهی و ساختمانی فعالیت دارد.

 

دوشنبه, 01 تیر 1394 00:00

برنا فناوران سحاب

نوشته شده توسط

نمونه ای از مشتریان شرکت اپراهسته اولیه شرکت برنا فناوران سحاب در سال 1383 ، زمانی که متخصصین آن بر پروژه های پیشرفته و پیچیده صنعتی کشور فعالیت می نمودند، تشکیل شد.

 

دوشنبه, 01 تیر 1394 00:00

شرکت هادی سامانه پرداز

نوشته شده توسط

nabisaپورتال جامع نبی سا که متعلق به شرکت هادی سامانه پرداز می باشد، یکی از پورتال های جامع بوده که حوزه های فعالیتی از چند زمینه متفاوت را در بر می گیرد. از جمله زمینه های فعالیت این پورتال تحت بخش های زیر می باشد: هادی سامانه ،مهسا دیزاین ،موزیک نبی زاده می باشد. در این بخش ها هر یک متناسب با فعالیت موسسه قابلیت دسترسی به اطلاعات روز وجود خواهد داشت.

 

سه شنبه, 14 مرداد 1393 21:32

مرکز تخصصی آموزش پارسیان

نوشته شده توسط

مرکز تخصصی آموزش پارسیان، طراحی سامانه جامع مدیریت آموزشگاهی را به این مجموعه واگذار نموده است.

ham
javidan
faranovin2
nabisa
nbt.p
pol
tat
ayande
 
 
Top
آیا به تازگی با مجموعه اِپرا آشنا شده اید؟ آیا تمایل دارید اطلاعات بیشتری از ما داشته باشید؟ More details…