کنتور هوشمند آب مدل SWMX018-12

امروزه در کلان شهرها زندگی آپارتمان نشینی معضلات فراوانی برای ساکنین ایجاد کرده است. یکی از این مشکلات هزینه مصرف آب هر واحد می باشد. در آپارتمان ها معمولا این هزینه با توجه به متراژ ساختمان یا تعداد ساکنین هر واحد محاسبه می شود که همواره موجب نارضایتی افراد می باشد. بنابراین مجموعه دانش بنیان اپرا در پروژه سامون تصمیم به طراحی کنتورهای آب هوشمند جهت مرتفع کردن این مشکل گرفت.

کنتور آب هوشمند سامون، در ورودی لوله آب هر واحد نصب می شود و مصرف واقعی هر واحد از ساختمان را محاسبه می کند. این کنتور از طریق پروتکل ارتباطی ایترنت و sms میزان مصرف واقعی آب را به صورت لحظه ای در سرور ثبت می کند و کاربر می تواند این اطلاعات را از طریق اپلیکیشن سامون مشاهده کند.

این کنتور ها با کارکرد خانگی در سایز های 1/2 و 3/4 اینچ تولید شده است. که در حال حاضر برای  سامانه سامون مصارف انشعابات نصبی را ارسال نموده و این امکان را به مدیران ساختمان ها ، بلوک ها و شهرک ها میدهد تا محاسبه سهم هر واحد از قبض شرکت آب و فاضلاب را با توجه به شمارش ارسالی کنتور انجام دهد. جدول مشخصات کنتور های معمولی و بیسیم در زیر قابل مشاهده است:

# مشخصه مقدار
1 Type Singlejet
2 سایز (inch) ½” - ¾ “- 1” – 2”
3 نوع کلاس C
4 Q1(ml/min) 191
5 Q2(ml/min) 528
6 Q3(ml/min) 41681
7 Q4(ml/min) 50000
8 وزن (gr) 385
9 (°C)دمای کاری 0.4 - 90
10 (bar)حداکثر فشار قابل تحمل 16
11 (ml)دقت اندازه گیری ± 6.2
کنتور هوشمند آب

مزایا کنتور هوشمند

6 ماه گارانتی
خدمات پس از فروش
یک هفته عودت بی قید و شرط
اسکرول به بالا